Psikopatlar bu burçlardan çıkıyor! İşte uzak durmanız gereken en manyak burçlar

Ne kadar hakikat olmaya çalışsak da hepimizin içinde bir mecnunluk ögesi vardır. Kimileri onu âlâ bir formda evcilleştirebilir ve tüm olumsuz yanlarını denetim edebilir. Ancak birtakım beşerler içlerindeki berbatlığın hepsini denetim edemez. Dünyada pek çok seri katil ve psikopat var. Bu seri katil ve psikopatların doğum tarihlerini inceleyen bilim insanları birçok katili 4 burç içinde birleştirdi. En çılgın ve tehlikeli insanların burçlarını öğrenmek iste misiniz? İşte içlerindeki canavar uyanınca size dünyayı dar edecek olan burçlar…

DUYGUSAL YENGEÇLERİN İÇİNDE BİR SERİ KATİL VAR

Duygusal yanları ve ailelerine düşkünlüğü ile tanınan yengeç burcu insanlarının içlerindeki canavar uyanınca dünyanın en gözü dönmüş psikopatına dönüşebilirler. Duygusal olarak çarpık olan yengeçlerin sadece onlara yakın olanların bilebileceği çok karanlık bir yanları vardır. Yengeçler, kendilerini bırakırlarsa, yani denetim ellerinden giderse direksiyondaki en tehlikeli psikopattırlar. Hayal kırıklıklarını çok fazla yaşayan yengeçler bazen duruma kendilerini o kadar fazla kaptırabilirler ki durum büsbütün ortadan kalkabilir. Dünyadaki en tatlı insanlardan biri üzere görünen yengeçlerin imajı sizi aldatmasın. Hayal kırıklığına uğramış yengeçlerden uzak durmanızda yarar var.

AKREPLERİN İNTİKAMLARINDAN KORKUN

Her vakit gizemli ve karanlık olan akrepler kendileri hakkında pek ipucu vermezler. Gizemli olan akrepleri büsbütün tanımak neredeyse imkansızdır. Seri katil ve psikopat olabilen akrepleri dehşetli yapan şeyde sadist olabilmeleridir. Güçlü ve karanlık olan akrep insanları olayları manipüle ederek insanları denetim altına alabilir.

Kendisine yapılanı asla unutmayan akrep burcu insanları sonlandığı vakit fecî birisine dönüşebilir ve en yakınları bile onları tanıyamaz.

YAYLARDAN BİR ŞEYLERİ SAKLARSANIZ HEM DEDEKTİFE DÖNÜŞÜRLER HEM DE ÇOK BERBAT OLABİLİRLER

Dürüstlüğe çok değer veren yay burcu insanları aldatıldıklarını anladıkları an öteki birine dönüşürler. Kendilerinden bir şeylerin saklandığını hisseden yay insanları bir dedektif titizliği ile kendisinden saklananı bulur ve kesinlikle intikam alırlar. Yay insanları şayet sizi ifşa etmeye karar verirlerse, şimdiye kadar tanıdığınız en büyük psikopata dönüşebilirler. Karşısındakine saldırma kararı alan yay insanları öfkeyle manipüle etmek isterlerse, atak stratejilerini belirleyecekler ve sizi cezbetmek için sözcükleri kullanacaklardır. Saatlerce konuşan yaylar karşı tarafı bezdirirler.

Yaylar çok sevinçli ve sempatik görünebilirler. Bu onların maskeleridir.

KUSURSUZ PLANLARIN USTASI OĞLAK BURCU İNSANLARINDAN KORKMALISINIZ

İnatçılığı iler tanınan oğlak burcu insanlarını çıldırtırsanız size karşı yapacaklarını ince ince aneliz ederler. Ağlarına düşürecekleri insanları çok kolay manipüle edebilecek olan oğlak burcu insanları sakin ve akılcı yapıları ile olayları ve insanları istedikleri üzere yönlendirebilirler.
Oğlak burcu insanları gözlerinj kestirdikleri insanların zayıf istikametlerini sabırla tek tek öğrenirler. Vakti gelince de insanların zayıflıklarını ustalıkla kullanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.