Kara Tahta dizisinin 7. bölüm fragmanı yayınladı! Kara Tahta 7. bölüm fragmanı…

TRT 1 ekranlarının dev projelerinden Kara Tahta dizisi, güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle izleyicide heyecan uyandırmaya devam ediyor. Her Çarşamba TRT 1 ekranlarına gelen Kara Tahta dizisinin 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Tahta’nın 7. bölümünde ne olacak? İşte Kara Tahta 7. bölüm fragmanı…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

BaşrollerindeFurkan Andıç ve Miray Daner gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Kara Tahta tüm heyecanıyla izleyiciyi ekranları başına kilitlemeye devam ediyor. Her bölümü büyük bir merakla beklenen Kara Tahtadizisinin 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Tahta dizisi 7. bölümüyle 25 Mayıs Çarşamba saat 20.00‘de TRT 1 ekranlarında olacak.

KARA TAHTA DİZİSİNİN 7. BÖLÜM FRAGMANI!

Kara Tahta 7. bölüm fragmanı yayınlandı

KARA TAHTA’NIN 6. BÖLÜMÜNDE NE OLMUŞTU?

Irmak Atlas’ın polisler tarafından götürülmesini çaresizlik içinde izlerken bir kez daha kahrolur. İçindeki öfke ve acıyla Bekir’in kapısına dayanan Irmak, tüm gerçeklerin artık kendisinde de bildiğini söyler. Bu sırada Atlas’ın karşısına çıkan beklenmedik kişi tüm suçlamaları savuşturmak adına elinden geleni yapacaktır. Atlas’ın üzerine atılan suça dair deliller ise oldukça güçlüdür. Atlas, bulunduğu durumda dahi öğrencilerini ve Aylin’i ihmal etmemenin bir yolunu bulur. Bekir ise Atlas’ın başına gelenleri fırsat bilerek öğrenci velilerini galeyana getirir. Bekir, meslektaşlarının ve öğrencilerinin Atlas’ın arkasında güçlü bir duvar gibi durduğunu sonradan bizzat görecektir. Münevver, Atlas ve Irmak’ın yakınlaşmasını engellemek için Bekir’in de etkisiyle fevri hareketlerine devam ederken Atlas’ın karşısına çıkan bir diğer zorluk ise öğretmenliğini riske atacak mıdır?

Kara Tahta dizisi

Projeleriyle Türkiye’de ve dünya çapında büyük ses getiren TRT, farklı hikayeleri izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Kara Tahta dizisi 165 yıllık tarihiyle Edirne Lisesi’nde çekimleri yapılıyor. 

Kara Tahta dizisinin oyuncu kadrosu

KARA TAHTA DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU?

Başrollerini Miray Daner ve Furkan Andıç‘ın paylaştığı dizide Cengiz Bozkurt, Onur Durmaz, Çiçek Dilligil gibi başarılı isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Ender Mıhlar‘ın oturduğu Kara Tahta’nın senaryosunu Erkan Birgören kaleme alıyor.

miray daner ve furkan andıç

KARA TAHTA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Lise yıllarında çeşitli zorbalıklara uğrayan Atlas, yıllar sonra mezun olduğu okula matematik öğretmeni olarak atanır. Eski kız arkadaşı Irmak’la yüzleşmek zorunda kalan Atlas’ın bu dönüşü tesadüf müdür, tevafuk mu? Bu durum, yarım kalmış bir aşkı tekrar başlatır.

“Atlas; doğduğu, aşık olduğu, ölüme itildiği kente öğretmen olarak geri döner. Kendisini geçmişe bağlayan köklerin zaman içerisinde zayıflamasının, başına neler getireceğinden habersizdir. Şehrin güzeller güzeli Irmak’ı da seneler önce geride bıraktığını sandığı Atlas’ın karşısına çıkmasıyla darmadağın olur. Bekir ise Atlas ile Irmak’ın hikayesinde, Irmak’ın aşığı olarak ölmeyi ve öldürülmeyi göze alır. Atlas, Irmak ve Bekir’in karşı karşıya geldiği bu dünya bambaşka bir hayatın habercisidir.”

Atlas karakteri ile Irmak, okul yıllarında birbirini seven daha sonra bir ayrılık yaşayan ve yıllar sonra yeniden bir araya gelen iki eski aşık olarak hikayede yer alacak. Yıllar önce Irmak’ı bırakıp giden Atlas’ın geri döneceği düşünülmezken mezun olduğu okula öğretmen olarak atanır ve yeniden Irmak’la karşılaşır. Büyük bir öfke ile çekip gittiği anlaşılan Atlas’ın hikayesi şimdiden merak konusu.

kara tahta ne zaman yayınlanacak

KARA TAHTA NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Daha önce de başarılı yapımlarda adından çokça bahsettiren Üs Yapım‘ın yeni projesi ‘Kara Tahta’ TRT 1 ekranlarında her Çarşamba saat 20.00’de izleyiciyi ekranları başına kilitlemeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.