Jose Sosa’nın yeni adresi aşikâr oluyor!

Fenerbahçe formasıyla son maçına çıkmasının akabinde kadro arkadaşlarına veda eden Jose Sosa için transfer teklifleri de gelmeye başladı.36 yaşındaki futbolcu için devreye giren birinci kulüp ise Arjantin’den oldu.

Jose Sosa’nın yetiştiği kulüp olan Estudiantes’in eski futbolcusu için transfer teklifi yapmaya hazırlandığı Arjantin basınında yer aldı. Estudiantes’in Sosa’ya ilgisinin belirtildiği haberde transferde belirleyici noktanın ise yıldız futbolcunun Arjantin’e dönmeye ikna olup olmayacağı olarak gösterildi.

Daha evvel de Sosa’yı isteyen lakin oyuncuyu Arjantin’e dönmesi için ikna edemeyen Estudiantes’in eski futbolcusu için yine teşebbüslerde bulunmaya hazır olduğu kaydedildi.

Estudiantes’in transfer etmek istediği Jose Sosa’nın ise önceliğinin futbol hayatına İstanbul’da devam etmek olduğu tabir ediliyor. Tecrübeli futbolcunun menajeri bir yandan Türkiye’de kimi kulüplerle temaslarını sürdürüyor.

Fenerbahçe mesleğinde iki dönemde 63 maça çıktı. Arjantinli futbolcu bu maçlarda 4 gol atıp, 5 asist yaparak beklentilerin altında kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.