Hadise ve Mehmet Dinçerler’in düğün töreninden ilk kare! Görümce gelin çiçeğiyle poz verdi

Şarkıcı Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler, Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen düğün töreni ile dünyaevine girdi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen düğün töreninde, aile üyeleri, salon yetkilileri ve düğüne katılanlardan görüntü alınmamalarını talep etti. Ancak Mehmet Dinçerler’in kız kardeşi Tuğba Dinçerler, düğünden ilk kareyi paylaştı.

GELİN ÇİÇEĞİYLE POZ VERDİ

Mehmet Dinçerler’in kız kardeşi Tuğba Dinçerler, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen düğünden ilk kareleri paylaştı. Dinçerler önce Çırağan Sarayı’nın önünde sonra da gelin çiçeğiyle verdiği bir pozu paylaştı. Çiftten nikah törenlerine dair ne bir görüntü ne de bir açıklama gelmedi.

SÜRPRİZ DÜĞÜNÜN NEDENİ HAMİLELİK Mİ?

Ünlü şarkıcı ve sevgilisinin sürpriz şekilde dünyaevine girmesinin nedeni olarak ise Hadise’nin hamile olması gösterildi. Geçtiğimiz günlerde çantasıyla sürekli göbeğini gizleyen Hadise’nin hamile olduğu iddia edilmişti. Konuyla ilgili açıklama yapan şarkıcı, düğün töreninden önce hamile kalmayacağını söylemişti.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in düğün töreninden ilk kare! Görümce gelin çiçeğiyle poz verdi

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in düğün töreninden ilk kare! Görümce gelin çiçeğiyle poz verdi

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in düğününe damga vuran detay! Davetlileri görüntü almamaları için tek tek uyarmışlarHadise ve Mehmet Dinçerler’in düğününe damga vuran detay! Davetlileri görüntü almamaları için tek tek uyarmışlar Ünlü şarkıcı Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler Çırağan'da evlendi! Kapıda kuş uçurtulmadı, tören herkesten saklandıÜnlü şarkıcı Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler Çırağan’da evlendi! Kapıda kuş uçurtulmadı, tören herkesten saklandı

Snob Magazin / Magazin

Mehmet Dinçerler, Çırağan Sarayı, Hadise, Magazin, Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.