Gonca Vuslateri: Muharrem İnce’ye pozitif baktığım günlerimin Allah tertemiz belasını versin

Oyuncu Gonca Vuslateri, partisinin cumhurbaşkanı adayı olan Memleket Partisi Genel Başkan Muharrem İnce’nin “sözde sanatçılar“, “sırça köşklerde oturanlar“, “Boğaz’da viski yudumlayanlar” ifadelerine, “Muharrem İnce’ye pozitif baktığım günlerimin Allah tertemiz belasını versin” şeklindeki paylaşımıyla tepki gösterdi. 

Seçmenlerin aday göstereceği cumhurbaşkanı adayları için imza toplama süreci 22 Mart’ta başladı. 11 adayın 27 Mart’a kadar 100 bin imza toplaması gerekiyor. Şu ana kadar Muharrem İnce ve Sinan Oğan, 100 bin imza toplayarak Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu‘ndan sonra adaylığı kesinleşen isimler oldu.

İnce’ye tepki gösteren Gonca Vuslateri, “Muharrem İnce’ye pozitif baktığım günlerimin Allah tertemiz belasını versin” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

İnce, “Sırça köşklerde yaşayanlar, salon siyasetçileri oturdukları yerden benim aleyhimde tweet atan sözde sanatçılar bu zorlukları gördünüz mü? Boğazda viskisini yudumlarken memlekete yol gösterenler… “ demişti.

Cumhurbaşkanı adaylığı başvurusu için imza kampanyası başlatan 11 isimden 100 bin imzayı toplayan ilk isim olan Muharrem İnce, sosyal medyada “AKP’liler’in otobüslerle getirilerek imza verdiği” iddialarına bugün yaptığı paylaşımla yanıt verdi.

Sosyal medyada paylaşılan videodaki vatandaşların parti üyesi olduklarını ve kendisini ziyarete geldiklerini Twitter hesabından açıklayan İnce, “Dün Ankara’da seçim kurulunun önünde videoları çekilerek “AKP teşkilatları Muharrem İnce’ye imza veriyor.” diye paylaşılan kadınlar, partimizin Ankara Altındağ örgütünün üyeleridir. Dün bana imza verip bugün ziyaretime geldiler. İnşallah haftaya da birlikte iftar yapacağız. Kıyafetinden dolayı hiçbir kadınımızın hor görülmesine, aşağılanmasına asla izin vermeyiz” dedi.” />

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir