FIFA 23 Önümüzdeki Hafta Xbox Game Pass ve EA Play’e Ekleniyor

Electronic Arts’ın son FIFA oyunu olan FIFA 23, önümüzdeki hafta EA Play aboneleri için ücretsiz olacak. Aynı zamanda Xbox Game Pass aboneleri de bu durumdan faydalanabilecek.

FIFA 23’ün başarısı dillerden düşmüyor.

Electronic Arts’ın geliştirdiği son FIFA oyunu olan FIFA 23’ün başarısı dillere destan olmuş durumda. Serideki en çok satan oyunu unvanını kapan FIFA 23, önümüzdeki hafta EA Play ve Xbox Game Pass abonelik sistemine eklenecek.

Bundan sonra yola EA SPORTS FC ile devam edilecek.

FIFA ile anlaşması biten Electronic Arts, bundan sonra oyunun ismini tamamen değiştirerek çok farklı bir yeniliğe imza atıyor. Serinin adı bundan sonra FIFA olarak değil, EA SPORTS FC olarak adlandırılacak. Ayrıca şimdiden birçok kulübün ve futbolcunun lisansı da alınmış durumda.

Eylül 2022’de yayınlanan FIFA 23, 22’den daha önce aboneliğe geliyor.

FIFA 22, EA Play ve Game Pass abonelerine Haziran ayı gibi sunulmuştu. FIFA 23 ise tam 1 ay önceden EA Play abonelik sistemine gelerek oldukça güzel bir sürpriz yaptı diyebiliriz. Aynı zamanda Xbox Game Pass sistemine de dahil olacak oyuna ulaşmak artık çok daha kolay olacak.

16 Mayıs günü sisteme ekleniyor.

Eğer bir EA Play aboneliğine sahip değilseniz üzülmenize gerek yok. Çünkü Xbox Game Pass Ultimate aboneleri de oyuna erişim sağlayabilecek. Game Pass Ultimate içerisinde EA Play erişimi de yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir