Fatih Erbakan, LGBTİ+’ları maksat aldı: ‘Sapkınlığına geçit vermeyeceğiz’

Yeniden Refah Partisi başkanı Fatih Erbakan, partisinin Şanlıurfa Vilayet Başkanlığı binasında basın mensuplarıyla bir ortaya geldi. Doğu ve Güneydoğu’da, bölge beşerinin asırlar uzunluğu emperyalizmin oyunlarını bozduğunu söyleyen  Erbakan, önümüzdeki periyotta de atılacak maddi ve manevi kalkınma ataklarıyla mevcut problemlerin çözülebileceğini tabir etti.

Milli Görüş zihniyetiyle lisan, din, ırk ve mezhep gözetmeksizin her kesitten insanı kucaklamaya geldiklerini sav eden Erbakan, “Erbakan Hocamız insanımızı Türk, Kürt, Laz, Çerkez, Şii, Sünni diye ayırmadı. Hatta ve hatta ‘Müslüman mı değil mi’ diye de bakmadı. 7 milyar insanın saadet ve selameti için çalıştı. Erbakan Hocamız, insanımıza bakarken, ‘İnsanımızın geçim kaygısı var mı, huzur ve barışı var mı, adaletli muamele görüyor mu’ diye bakmış, kutuplaşmaya, ayrımcılığa, bölgeciliğe, ırkçılığa karşı siyasi hayatı boyunca en sert halde karşı çıkmış ve çaba etmiştir” diye konuştu.

“Bölgede maalesef 3 gençten ikisi işsiz” kelamlarını kullanan Erbakan, “Bağımsız araştırmacılara nazaran ülkemizde 10 milyona yakın işsizler ordumuz var ve bunların büyük çoğunluğu Doğu ve Güneydoğu yani bu bölgelerde bulunuyor. İşe giren şanslı insanlarımız da açlık hududunun altında kalan taban fiyatla geçinmek zorunda kalıyor. Yıllık enflasyon yüzde 160’ı geçtiği ülkemizde açlık hududunun 6 bin 500 TL’yi geçtiği düşünülürse insanımız açlıkla boğuşuyor” dedi.

‘EKONOMİK KRİZE TAHLİL İÇİN ULUSAL KAYNAK PAKETLERİMİZ HAZIR’

Fatih Erbakan, ekonomik krizin tahlili için kendilerinin borçsuz, faizsiz ve milletin sırtına yük yüklemeden hazırladıkları Ulusal Kaynak paketlerinin hazır olduğunu ve iktidara gelir gelmez hayata geçireceklerini söyledi. Toplumdaki manevi düşünceleri çözmek işin 4 basamaklı bir planın yürürlüğe konulması gerektiğini belirten Erbakan, unsurları şöyle sıraladı:  

“Birinci olarak eğitim sistemi ve müfredatın kesinlikle ıslah edilmesi gerekiyor. Materyalist ve dünyacı bir müfredat gençlerimizi perişan ediyor. Bilimsel kalitesi yüksek bir jenerasyon yetiştirirken, tıpkı vakitte ahlaki ve manevi kalitesi yüksek bir jenerasyon yetiştirecek bir müfredat hayata geçirilmeli. İkinci adım olarak medyanın kesinlikle ıslah edilmesi lazım. Yarış programları, diziler, fiyatlı dijital ortamlar gençlerimizi felakete sürüklüyor.

Sadece müstehcenlik değil iktidara yakın kanallarda yayınlanan dizilerde dayatılan hayatlar gençlerimizi zehirliyor. Üçüncü olarak Aile ve Toplumsal Siyasetler alanındaki yasa ve siyasetlerin düzenlenmesi lazım. Batıdan ithal bayanı koruyacağım derken yuvaları yıkan 6284 sayılı kanun üzere kanun ve düzenlemelerin kaldırılması. Son olarak da ahlaki çöküntünün, ailelerin dağılmasının ve pek çok problemin başında ekonomik kriz ve yoksulluk geliyor. Bu alanda atılacak adımlar da çok değer arz etmektedir.”

‘LGBT SAPKINLIĞINA GEÇİT VERMEYECEĞİZ’

Erbakan, “Aile toplumun sigortasıdır. Ailenin ortadan kalkması demek her türlü felaketin gelmesi demektir. Uyuşturucu kullanımının yaygınlaşması ve kullanım yaşının düşmesi çok büyük bir sorun. Gençler uyuşturucunun pençesinde. Deizm, ateizm üzere felaketler gençler ortasında almış başını gidiyor. Tıpkı vakitte da LGBT sapkınlığı dış güçler eliyle toplumumuzun tabanına bir dinamit olarak yerleştirilmek isteniyor. Cinsiyetsiz ailesiz bir toplum isteniyor. Bu LGBT sapkınlığına ecdat yadigarı, İslam’a bin sene bayraktarlık etmiş bu topraklarda geçit vermeyeceğimizi bununla gayret edeceğimizi bütün Türkiye’ye ilan ediyoruz. Para kaybedebilirsiniz tekrar kazanılır fakat bir kuşağı kaybederseniz bir daha geri getirebilmeniz mümkün olmaz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.