Esra Erol’da senet karşılığı bayan pazarlığı! Evlilik dışı çocuklar… Yok bu türlü rezalet

ATV’de yayınlanan Esra Erol programında yeniden herkesin ağzını açıkta bırakan bir olay yaşandı. Bartın’dan programa katılan Ahmet Işık, resmi nikahlı eşi Sevil Işık’ın ablasına diye kaçıp diğer bir adamla evlendiğini söyledi. Argümanlar karşısında hayrete düşen Esra Erol, kaçan bayanı buldu. Yayına bağlanan bayan daha sonra stüdyoya getirilerek eşi Ahmet Işık ile yüzleşti. Sevil Işık yayın sırasında o denli bir şey itiraf etti ki adeta izleyenlerin kanı dondu.

“EŞİM DİĞERİYLE DÜĞÜN YAPTI”

14 yıllık eşinin meskenden kaçarak diğeri ile geçersiz evlilik yaptığını söyleyen adam, eşinin nikah davetiyesi ve kına gecesini gösterdi. Gördükleri karşısında şoke olan Esra Erol, Seval Işık’a ulaştı. 15 Nisan’da ablasına diye çıkıp Soner Gökdemir isimli adama kaçan Sevil Işık Konya’da ortaya çıktı. Boşanmak istediğini söyleyen Ahmet Işık Esra Erol’dan yardım istedi. 3 çocuğunu geride bırakıp Soner Gökdemir ile kaçan Seval Işık, stüdyoya getirildi. Seval Işık’ın stüdyoya gelmesiyle tansiyon bir anda yükseldi.

“SENET KARŞILIĞI SATTILAR BENİ, 3 ÇOCUK EVLİLİK DIŞI”

14 yaşında senet karşılığı satıldığını söyleyen bayan herkesi şoke etti. Küçük yaşta zorla evlendirildiğini belirten Işık, yaptığı evlilikten 3 çocuğunun olduğunu söyledi. Seval Işık’ın kayınpederi de canlı yayına bağlandı. Yayına katılan adam ise 3 çocuk için dehşet verici bir tezde bulundu. Eski kayınpeder Seval Işık’ın 2 çocuğunun kendilerine olduğunu 1 adedinin ise Seval Işık tarafından evlatlık verildiğini söyledi. Kayınpederinin açıklamalarına karşılık Seval Işık ise, 14 yaşında senet karşılığı satıldığını, yaptığı 3 çocuğunda evlilik dışı olduğunu söyledi. Eski kocasının çocuklarını kendisine göstermediğini söz eden bayan ağabeyinin ise 1 çocuğunu yuvaya verdiğini söyledi.

YAYINDA KARARINI DEĞİŞTİRDİ!

Yayından tekraren çıkan Seval Işık, boşanma teklifini evvel kabul etti daha sonra ise “Çekişmeli boşanacağım” diyerek herkesi şaşırttı. Çocuklarının velayetini almak istediğini söyleyen bayan gerekirse yeni eşi Soner Gökdemir’den de ayrılacağını argüman etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.