Ece Üner’in eşi TV ünlüsü çıktı! Meğer her gün görüyormuşuz

Ana haber spikerliğinin yanı sıra gündüz jenerasyonu programı da sunan ünlü sunucu ve spiker Ece Üner, son vakitlerde en çok etkileşim alan isimler ortasında. Toplumsal medya paylaşımları ve kendine has yorumlarıyla herkesin dikkatini çeken Üner’in eşi de merak ediliyor. İşte Ece Üner’in eşi.

ECE ÜNER’İN EŞİ DE KENDİ ÜZERE ÜNLÜ

Yaptığı ruhsal tespitlerle herkesin dikkatini çeken 40 yaşındaki ünlü spiker Ece Üner, toplumsal medya paylaşımlarıyla da en çok etkileşim alan isimler ortasında yer alıyor. Paylaşımlarına beğeniler kadar olumsuz yorumlarda alan Üner, kendisi için yapılan tenkitleri pek takmıyor.

Son devirlerin en göz önünde olan isimleri ortasında yer alan Üner’in eşi ve ailesi de merak konusu oldu. Üner’in eşi de kendisi üzere ünlü bir spiker çıktı. Bir periyotlar CNN Türk’te genel müdürlük yapan Dinç Üner’in kızı olan Ece Üner tarih kısmını bitirmiştir. Tarih ve psikolojiye merakı olan Üner, Fransızca’yı ana lisanı üzere konuşmaktadır.

2013 YILINDA EVLENMİŞLERDİ

Ana haber spikerliğinin yanı sıra gündüz jenerasyonu programı da yapan Üner bu alanda pek başarılı olmadığı için program 1 dönem devam edebildi. Üner’in kendisi üzere eşi de haber spikeridir.


2013 yılında Deniz Bayramoğlu ile evlenen başarılı spikerin Güneş isminde bir kızı vardır. Eşi Deniz Bayramoğlu da Kanal D haberi sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.