AKP’li eski lider isyan etti: Kapı kapı gezip ‘AKP’ye oy vermeyin’ diyeceğim

AKP Karatay İlçe Gençlik Kolları eski Lideri olduğunu söyleyen bir besici, “İnşaat mühendisiyim, şu biçime bak. Ben bu hale düşecek adam değildim. Ben AK Parti Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı yaptım, 38 yaşındayım. Gururum namusum üzerine yemin ediyorum ki AK Parti’ye bir daha oy vermeyeceğim. Kapı kapı dolaşıp zile basacağım ‘oy vermeyin’ diye” siteminde bulundu.

Gelecek Partisi Konya Vilayet Lideri Hasan Ekici, Selçuklu Belediyesi Kurbanlık Pazarı’nda besicilerle bir ortaya gelerek sıkıntılarını dinledi.

“HAYVANLARI SATIP HAYVANCILIĞI BIRAKACAĞIM”

Ekici’ye kaygı yanan bir besici, “Başkanım, benim son senem. Ben, hayvanları satıp hayvancılığı bırakacağım. Artık kim yaparsa yapsın. Gitsin eti de ithalat yapsın. Herkesi tehdit ediyor ya, ithal, ithal. Bunu da ithal etsin bakalım” dedi.

“AK PARTİ’YE BİR DAHA OY VERMEYECEĞİM”

AKP Karatay İlçe Gençlik Kolları eski Lideri olduğunu söyleyen Veysi Tunç isimli bir besici ise, bir daha AKP’ye oy vermeyeceğini ve kapı kapı gezerek vatandaşların da oy vermemesi için çaba edeceğini söz etti. Veysi Tunç isimli besici, şunların söyledi:

*İnşaat mühendisiyim, şu hale bak! Ben bu hale düşecek adam değildim. Ben AK Parti Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı yaptım, 38 yaşındayım. Gururum namusum üzerine yemin ediyorum ki AK Parti’ye bir daha oy vermeyeceğim.

*Ak Parti için kapı kapı zile bastım. Şu an tekrar kapı kapı dolaşıp zile basacağım ‘oy vermeyin’ diye. Koca Türkiye’deki şeker fabrikaları, merhum Özal’ın kurduğu şeker fabrikalarının hepsini sattı, yedi bitirdi.

*Dışardan herkes bunun farkında lakin kimse konuşamıyor. Kim nereden geldi, nereye gidiyor herkes bunların farkında. Artık Türkiye’de bilgisiz yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.